Linkcity Czech Republic a.s.

  • 300 zaměstnanců po celé Evropě.
  • Pracoviště v 9 zemích západní a střední Evropy.
  • 18 pracovišť ve Francii.

Díky tomu můžeme spolupracovat s nejlepšími odborníky, kteří zrealizují Vaše projekty s odvahou, inteligencí a pragmatismem, a to vždy v souladu s Vašimi nejlepšími zájmy.

Člen stavební skupiny VCES

Linkcity Czech Republic a. s. je členem stavební skupiny VCES a zkušeným partnerem v oblasti developmentu působícím na českém trhu v sektoru rezidenční výstavby, hotelů, datových center, administrativních a polyfunkčních objektů a projektů zaměřených na regeneraci stávajících staveb.

Strategií naší společnosti

Strategií naší společnosti je být vyhledávaným partnerem v oblasti developmentu, a to díky spojení developmentu a výstavby, které nám umožňuje již v raném stádiu přípravy projektu vytvořit silný závazek vůči našim klientům s ohledem na právní, finanční a technické aspekty projektu.

Naše týmy v Praze a v regionech analyzující příležitosti na trhu a potřeby našich klientů jsou schopny vytvářet přidanou hodnotu díky své kreativitě, čímž přispívají k rozvoji místní komunity a jejího okolí.

Způsob, kterým s našimi partnery spolupracujeme, nás výrazně odlišuje od ostatních. Je založen na poskytování komplexního souboru služeb pro přípravu a realizaci Vašeho projektu za účasti našeho týmu inovativních odborníků. Náš přístup vždy sleduje nejlepší zájem našich klientů a naší prioritou je porozumět jejich cílům a připravit pro ně projekt přesně na míru.

Naše historie

Linkcity je zavedená developerská značka založená s podporou dlouholeté tradice skupiny Bouygues v odvětví nemovitostí a stavebnictví v mezinárodním měřítku. Její základy se v České republice opírají o VCES Property Development a.s.

Čtěte více