Strategická lokalita

Nový projekt LiNK/ Vážní je umístěn v průmyslové zóně Sever v místní části Hradec Králové – Pouchov. Navazuje na dokončený logistický terminál LiNK/ Hradec Králové, který je nyní plně obsazen. Park leží v dosahu 15 minut od dálnice D11 na páteřní panevropské komunikaci E67. Náchod na česko-polské hranici je vzdálen pouze 45 km.

 

Klíčová města regionu jsou dobře dostupná:

  • Praha (1h 30 min);
  • Brno and Drážďany (2h 30 min);
  • Wroclaw (2h 45 min).

Park

LiNK/ Vážní nabízí výjimečnou příležitost pro výrobní společnosti, které hledají ucelenou jednotku. Projekt poskytuje až 3800 m2 pro lehkou výrobu a kanceláře. Prostor pro Vás může být připraven jako řešení na klíč splňující Vaše specifické požadavky. Poskytujeme výstavbu do nájmu i do vlastnictví.

 

Park má přímý vjezd z ulice Vážní, který je oddělen od stávajícího logistického areálu. V areálu bude dostatek míst na parkování.

Záměr

Plánovaný objekt zahrnuje 2000 m2 výrobního prostoru. Modulární konstrukce umožňuje doplnit na přání ještě druhé nadzemní podlaží pro výrobu. Kancelářské zázemí nabízí až tři patra po 600 m2.

 

Členění na výrobu a kanceláře je velmi flexibilní a může být upraveno. Celá budova může být také konvertována na čtyři malé obchodní jednotky po zhruba 650 m2.

Kontaktujte nás

Ing. Zdeněk Kašpar
Business Development Director

  • +420 724 944 771
  • zdenek.kaspar@linkcity.cz

 

Linkcity Czech Republic a.s.
Na Harfě 337/3, 190 05 Praha 9

www.linkcity.cz
www.bouygues-construction.com/en