Zacíleno na město

V Linkcity rozumíme tomu, jak je důležité být na správném místě. Pokud se ve svém podnikatelském záměru zaměřujete na klienty ve městech, potřebujete v této oblasti účelné a praktické řešení.

Small business units (malé jednotky) jsou ideální pro městskou logistiku, vzorkovnu a prodejnu, místo pro finální rozvážku k zákazníkům, výdejní místo eshopů, prostory pro lehkou výrobu nebo výzkumná a vývojová centra. Jednoduchá dopravní dostupnost a moderní design poskytují komfortní podporu pro Váš byznys.

City Unit

Řiďte svůj byznys z jednoho místa. Mějte prodejnu, kancelář a sklad pod jednou střechou.

City Unit je nejmenší z našich obchodních jednotek s 576 m2 skladové plochy a 180 m2 pro obchodní zázemí. Zákazníka můžete přivítat ve své kanceláři a nabídnout mu své zboží v prodejně, která je přímo spojena se skladem. Prostorná skladová plocha s výškou 7 m. Jednotka je dobře dostupná přímým vjezdem pro dodávky a poskytuje i parkovací stání pro osobní vozy. Jednotky mohou být spojovány do většího prostoru. Všechny jednotky budou certifikovány dle mezinárodního standardu BREEAM* který je garancí, že jsou postaveny a provozovány s důrazem na ochranu životního prostředí.

*Building research establishment environmental assessment method.

Link Depo

Prostor je navržen s ohledem na potřeby městské logistiky, jakými jsou např. kompletační místa pro finální rozvážku k zákazníkovi. Standardní velikost představuje 936 m2 skladové plochy a 288 m2 kanceláří a sociálního zázemí. LiNK Depo nabízí 10 m světlé výšky pro skladování zboží a volbu mezi hydraulickými můstky nebo vjezdovými rampami pro nakládku a vykládku zboží. Jednotlivé Depo prostory mohou být spojovány do větších celků dle potřeb nájemce. Prostory LiNK Depo jsou navrženy tak, aby poskytly komfortní zázemí pro logistické operace nebo lehkou výrobu. Proč byste měli dělat kompromisy mezi účelností, komfortem a příjemným vzhledem, když toto vše můžete mít v jednom řešení?

Prostory LiNK Depo a jejich okolí jsou navrhovány jako vstřícné k ekologickým druhům dopravy. Vždy usilujeme o to, zahrnovaly pruhy pro cyklisty a parkovací stojany pro kola zaměstnanců i klientů, jakož i nabíjecí stanice pro elektromobily.

Kontaktujte nás

Ing. Zdeněk Kašpar
Business Development Director

  • +420 724 944 771
  • zdenek.kaspar@linkcity.cz

Linkcity Czech Republic a.s.
Na Harfě 337/3, 190 05 Praha 9

www.linkcity.cz
www.bouygues-construction.com/en