Strategická lokalita

Park Link/ Brno Trnkova ve východní části Brna v městské části Líšeň. Nachází se nedaleko centra města i na dálnic D1 a D2:

  • 7km z exitu 201 a 203 na dálnici D1;
  • 10km z exitu 196 na dálnici D2.

Park nabízí ideální podmínky pro obchod, městskou logistiku, překládkové sklady „poslední míle“, výdejní místa e-shopů, výzkumná a vývojová centra nebo i lehkou výrobu. Místo je dobře dostupné hromadnou dopravou. Park je ve fázi projektových příprav, což poskytuje budoucím nájemcům vysokou flexibilitu a možnost vyjít vstříc jejich přání.

Brno je druhým největším městem v ČR s bohatou tradicí průmyslu, rychle rostoucím segmentem IT technologií. Je proslulé svými veletrhy a výstavami.

City Box

Park poskytuje malé obchodní jednotky City Box o velikosti 648 m2 zastavěné plochy. Jde o ideální velikost pro spojení prodejní plochy, moderních kanceláří a zázemí skladu s výškov 7,0 m. Moderní vzhled a flexibilní vnitřní dispozice poskytují nájemcům atraktivní prostor pro jejich vlastní aktivitu i jejich koncové zákazníky. To vše v městské části Brna. Jednotky mohou být spojovány do větších celků. Budou nositelem certifikátu BREEAM*, který zaručuje, že jsou postaveny s ohledem na životní prostředí dle zásad trvalé udržitelnosti.

*Building research establishment environmental assessment method.

Link Depo

Park obsahuje také Link Depo určené pro městskou logistiku, jakými jsou např. sklady „poslední míle“ pro dodávku zboží. Jednotky mají plochu 1584 m2 s výškou skladu 10m a mohou být dále spojovány. Link Depo jsou navrženy tak, aby provozní část logistiky byla oddělena od kanceláří a zákaznického centra. Proč byste volili kompromis mezi efektivitou a komfortem, když můžete mít obojí najednou?

LiNK/ Brno Trnkova je vstřícný k ekologickým druhům dopravy. Celým parkem povedou pruhy pro cyklisty a bude také vybaven nabíjecími stanicemi pro elektromobily.

Kontaktujte nás

Ing. Zdeněk Kašpar
Business Development Director

  • +420 724 944 771
  • zdenek.kaspar@linkcity.cz

Linkcity Czech Republic a.s.
Na Harfě 337/3, 190 05 Praha 9

www.linkcity.cz
www.bouygues-construction.com/en