Bytový dům Jerlín je dokončen

Výstavba Rezidence Chrudimpark pokračuje další etapou, developer Linkcity a stavební společnost VCES dokončili v pořadí již druhý bytový dům rezidenčního projektu Chrudimpark. Ten vyrůstá v těsné blízkosti centra Chrudimi a v budoucnu vytvoří rozsáhlý rezidenční komplex s nabídkou moderního bydlení v těsné blízkosti Městského parku.

Skvělé prodejní výsledky

O úspěšnosti projektu svědčí skvělé prodejní výsledky. „Ještě před dokončením výstavby bytového domu Jerlín byla většina z 23 bytů prodána. Mimořádný zájem jsme zaznamenali především u bytových jednotek s dispozicemi 2+kk, ty jsou beznadějně vyprodány. Proto jsme v další etapě vyšli vstříc přání našich klientů a upravili dispozice bytového domu,“ uvádí Martin Vymazal, manažer projektu ze společnosti Linkcity.

28 bytových jednotek

„Dům bude opět 6tipodlažní, ale díky většímu počtu žádaných bytů kategorie 2+kk nabídne tentokrát 28 bytových jednotek. Jeho výstavba začíná v těchto dnech a architektonicky naváže právě na Jerlín,“ doplňuje Martin Vymazal.

Tradice

Sousedící park se stal inspirací pro jména jednotlivých bytových domů a této tradici zůstane věrný i třetí objekt, který ponese jméno Jinan. Jeho dokončení je naplánováno na prosinec 2018 a přehled volných bytů si můžete prohlédnout na www.chrudimpark.cz. Souběžně je připravována i výstavba 4. bytového domu, který nově nabídne i dvě nebytové jednotky.